Створити POI в розділі : all

 

 

Населення - 141 887 500 осіб (на 1 січня 2009) , причому 79, 3% жителів проживає в Європейській частині Росії ( Центральний федеральний округ, Південний федеральний округ , Північно - західний федеральний округ , Приволзький федеральний округ ), в Азіатської частини Росії ( Сибірський, Далекосхідний федеральний округу і Тюменська область,адміністративно віднесена до Уральського федерального округу ) - 20 , 7%,

Московские купола

Росія - держава, розташована в Євразії. Найбільша за площею держава світу ( 17075400 км ² або 11,46 % (1 / 9 ) площі всієї суші Землі, або 12,65% (1 / заселеній людиною суші, що майже вдвічі більше, ніж у займає друге місце Канади). В даний час Росія посідає дев'яте місце в світі за цим показником.Більша частина населення проживає в містах - 73,1 %. Росіяни становлять 79,83 % населення країни. Державна мова Росії - російська.

Разводные моста Санкт-Петербурга

Межує з 18 країнами (найбільший показник у світі).Сухопутний кордон з наступними державами: Норвегія, Фінляндія , Естонія , Латвія , Литва , Польща, Білорусія , Україна , Абхазія , Грузія , Південна Осетія , Азербайджан , Казахстан , Китай , Монголія , Північна Корея , по морю межує з Японією і США.

 

Після розпаду СРСР в кінці 1991 року Російська Федерація була визнана міжнародним співтовариством як держава- продовжувач Союзу РСР і зайняла його місце в Раді Безпеки ООН. Член таких міжнародних організації, як : ООН , СНД , ЄврАзЕС, ЦАС , ОДКБ , ШОС , АТЕС та інші.

 

Росія володіє найбільшими у світі запасами мінеральних та енергетичних ресурсів. Також вона володіє найбільшими світовими запасами лісу і озер , що містять приблизно одну чверть від світових запасів незамороженої прісної води.

 

Столиця Росії - місто Москва.Всього в Росії є 11 міст з населенням більше 1 млн осіб : Москва , Санкт - Петербург , Новосибірськ , Єкатеринбург , Нижній Новгород , Самара , Омськ , Казань , Челябінськ , Ростов - на- Дону, Уфа.

 

Кухня.

 

За всю свою немаленьку історію російська кухня вбирала і переробляла традиції приготування їжі різних народів.

Найвідоміші блюда національної кухні - борщ, борщі, вуха, розсольники , Ботвинов і борщ . Найбільш яскраво характеризують російську кухню млинці, солянка, окрошка і пельмені.

Русская тройка-символ России

З десертів відомі солодкі борошняні вироби: калачі , пряники , також варення і мед.1) овочі (морква й огірки ) , зварені в меду , але не на відкритому вогні, а на водяній бані; готовий продукт (росіяни цукати) робився прозорим і зберігав кілька пружну консистенцію , 2) товчені ягоди ( калина, горобина, малина ), висушені в натопленій печі у вигляді коржів ; вживалися як заедкі до напоїв ,частково - як засоби народної медицини проти простудних захворювань і авітамінозу , 3) висушені в російської печі шматочки моркви чи буряка - паренки ,Специфічно російські види ласощів , нині зовсім забуті :Традиційним десертом російської кухні є печені яблука та інші печені фрукти і ягоди.

Незважаючи на поширену думку , горілка не відноситься до споконвічно російському напою . Вона завезена в Росію з Італії на рубежі XIV ст . і довго була заборонена.

 

Корисна інформація.

 

Телефони екстрених служб :.

Єдиний SOS -112 ,

Пожежна -01,

Поліція -02,

Швидка -03,

Міськгаз -04.

.